Recenzie hostí
Povedali o nás spokojní hostia
Google
rating
Zadowoleni
klienci
Nádherný hotel v krásnom prostredí, priamo v lyžiarskom stredisku. Izby čisté, priestranné, raňajky výborne. Reštaurácia je vynikajúca. Vrelo odporúčam.
15. December 2017
Pekný hotel v krásnom prostredí, super wellness s bazénom a protiprúdom , trošku pomalý personál dole pri bowlingu…
15. December 2017
Boli sme tu na welnes a boli sme celkom spokojní, hlavne z ceny, ktora je pre lokalnych so zľavou.
15. December 2017
najlepší welness v okolí za primeranú cenu,
9. December 2017
Prehnaná cena za ubytovanie s raňajkami. Strava nie na úrovni tejto cenovej skupiny. Personál milý.
27. November 2017
nádherné prostredie
14. November 2017
Močovkový smrad v saune. To je wellness?!
12. November 2017
Boli sme velmi spokojni. Ubytovanie, strava, wellness a okolite prostredie boli neopisatelne. A taktiez aj pristup personalu bol vyborny. Pri vybere dalsieho pobytu bude tento hotel urcite na prvom mieste.
27. October 2017
Relax, pohoda, milý personál, odporúčam
25. October 2017
Boli sme v tomto hoteli uz druhykrat. Ohromne ustretovy personal od recepcnych cez casnicky v jedalni az po super barmanku, ktora vedela namiesat uzasne drinky a my sme si ich mohli vychutnat priamo vo virivke. Nadherne okolie priam nabada na prechadzky a spoznavanie Valcianskej doliny. Wellness je super, finska, infra sauna bez namietok, akurat parna sauna nejako strajkovala a napriek velkej teplote tam nebola para. Uzasna kuchyna len potvrdzuje ze sa sem este urcite vratime. Vrelo odporucam
22. October 2017