Recenzie hostí
Povedali o nás spokojní hostia
Google
rating
Zadowoleni
klienci
Nádherné
20. February 2018
Veľmi pekný menší hotel. Údajne sa tu má niečo rekonštruovať. Podľa mňa rekonštrukcia v žiadnom ohľade nie je potrebná. Hotel je veľmi pekný. Pekné izby, zariadenie na úrovni, všetko krásne a príjemné. Výborná kuchyňa stravovanie všeobecne veľmi odporúčam. Perfektná poloha priamo pri stredisku. V lete pekné východisko na túry. Pre deti od troch rokov šikovní animátori naozaj na úrovni. Vyššia cena na jednu noc, ceny na viac nocí nepoznám.
19. February 2018
Nádherné prostredie, krásny hotel, dobré jedlo, výborný wellness, veľké ihrisko pre deti – tesne pred hotelom aj areáli Snowland. Ideálne pre rodiny s deťmi. Odporúčame! 🙂
1. February 2018
Krásny hotel v krásnom prostredí a s príjemným a veľmi ochotným personálom.
25. January 2018
Pekný hotel so skvelým wellness centrom. Milý personál. V blízkosti je lyžiarske stredisko.
24. January 2018
Hotel fajn, dobra lokalita blizko zjazdovky. Skvele jedlo po cely cas, prijemny personal. Co zarazilo, bol poplatok za pozicanie zupana 5e/os, co by mala byt samozrejmost na izbe pri 4 hviezdickovom hoteli.
21. January 2018
Oki…len skoda,ze nebol sneh 🙁
10. January 2018
Veľmi pekné okolie. Vhodné na kolieskové korčule… Výhodou je blízkosť zimného strediska Snowland 👌🏼
9. January 2018
Cisto, prijemny personal. Miesto kde si oddychnete.
4. January 2018
Pekný hotel super personál krásne okolie
19. December 2017