Recenzie hostí
Povedali o nás spokojní hostia
Google
rating
Zadowoleni
klienci
4* si urcite nezasluzi. Sluzby na nizsej urovni a strava naozaj zla. Vybavenie hotela uz dost opotrebovane a z vedlajsej izby pocut vsetko. Pozitivne mozem hodnotit vyhlad a v zime blizkost lyziarskeho vleku.
21. October 2017
The hotel is situated in beautiful valley , just next the ski lift in Snowland (Malá Fatra mountains). Very friendly desk and restaurant staff, tasty food (bfast and dinner buffet). The selection was not that huge, probably due to non high season. Spacious room and balcony, cleanliness should be improved though. Dust buildup on cabinets, broken spotlight in the bathroom and leaking water battery in the shower cabinet. The hotel offers spa for payment.There are 4 saunas, 2 of them were non functional, mosaic in the steam sauna is falling down and could eventually hurt someone. Foul smelling spa area, too much chlorine.
18. October 2017
Naprosto úžasný
18. October 2017
Krásné okolí,nádherný hotel. V sezóně tu musí plno,teď mezi sezónou poloprázdné,ale personál je velice příjemný,mají ode mě velkou poklonu. V nejbližším okolí se modernizuje a staví. Jediné dvě věci mi vadily:strava fádní a nízké kvality. Není zde večer žádné vyžití(krom sportu) ,zavírací doba je brzy a jinam daleko. Jinak na odpočinek,nebo lyžování super
15. October 2017
V hoteli som stravil jednu noc vzhladom na to, ze sme mali konferenciu. Izbu som mal pre dve osoby, bohuzial nebolo miesto tak som bol na izbe s cudzou osobou. Hotel ma sice 4 hviezdicky ale osobne si myslim, ze maju viac ako by mali mat. Prekvapenie prislo ked sme aj s panom co som bol s nim na izbe museli zaplatit 96,40 eur co nas strasne prekvapilo. Cena nesedela ani s cennikom. Cize nemate ani sukromie a platite neakutocnu cenu. Vstup do vodneho sveta na 1 hodinu je tiez na zamyslenie. Jedine pozitivum boli zamestnanci. Tym dakujem za ich pristup, bolo to jedine pozitivne z daneho hotela. Ako sukromna osoba som sklamany a ako dovolenkivu destinaciu si tento hotel predstavit neviem.
27. September 2017
Super…. fantastický personál & jedlo…
26. September 2017
Vynikajuca kuchyna!
23. September 2017
Velmi dobre. Ubytovanie, strava,wellnes, personál na 5 hviezdičiek
20. September 2017
Pekný hotel s kvalitným welnes ,krásna príroda s cyklotrasami. Nezanedbateĺne sú aj zjazdovky
19. September 2017
Vyborne sluzby v krasnom prostredi – viac netreba!
19. September 2017