Recenzie hostí

Povedali o nás spokojní hostia

logo
4.6

Google
rating

556

Zadowoleni
klienci

4* si urcite nezasluzi. Sluzby na nizsej urovni a strava naozaj zla. Vybavenie hotela uz dost opotrebovane a z vedlajsej izby pocut vsetko. Pozitivne mozem hodnotit vyhlad a v zime blizkost lyziarskeho vleku.

Pali

21. October 2017

The hotel is situated in beautiful valley , just next the ski lift in Snowland (Malá Fatra mountains). Very friendly desk and restaurant staff, tasty food (bfast and dinner buffet). The selection was not that huge, probably due to non high season. Spacious room and balcony, cleanliness should be improved though. Dust buildup on cabinets, broken spotlight in the bathroom and leaking water battery in the shower cabinet. The hotel offers spa for payment.There are 4 saunas, 2 of them were non functional, mosaic in the steam sauna is falling down and could eventually hurt someone. Foul smelling spa area, too much chlorine.

Jaroslav T

18. October 2017

Naprosto úžasný

radek kabrna

18. October 2017

Krásné okolí,nádherný hotel. V sezóně tu musí plno,teď mezi sezónou poloprázdné,ale personál je velice příjemný,mají ode mě velkou poklonu. V nejbližším okolí se modernizuje a staví. Jediné dvě věci mi vadily:strava fádní a nízké kvality. Není zde večer žádné vyžití(krom sportu) ,zavírací doba je brzy a jinam daleko. Jinak na odpočinek,nebo lyžování super

Petr Šebesta

15. October 2017

V hoteli som stravil jednu noc vzhladom na to, ze sme mali konferenciu. Izbu som mal pre dve osoby, bohuzial nebolo miesto tak som bol na izbe s cudzou osobou. Hotel ma sice 4 hviezdicky ale osobne si myslim, ze maju viac ako by mali mat. Prekvapenie prislo ked sme aj s panom co som bol s nim na izbe museli zaplatit 96,40 eur co nas strasne prekvapilo. Cena nesedela ani s cennikom. Cize nemate ani sukromie a platite neakutocnu cenu. Vstup do vodneho sveta na 1 hodinu je tiez na zamyslenie. Jedine pozitivum boli zamestnanci. Tym dakujem za ich pristup, bolo to jedine pozitivne z daneho hotela. Ako sukromna osoba som sklamany a ako dovolenkivu destinaciu si tento hotel predstavit neviem.

Ing. František Sztruhár, MBA

27. September 2017

Super…. fantastický personál & jedlo…

Petr Skalicky

26. September 2017

Vynikajuca kuchyna!

Marián Miklánek

23. September 2017

Velmi dobre. Ubytovanie, strava,wellnes, personál na 5 hviezdičiek

Martin Hanke

20. September 2017

Pekný hotel s kvalitným welnes ,krásna príroda s cyklotrasami. Nezanedbateĺne sú aj zjazdovky

Emilia Jelcicova

19. September 2017

Vyborne sluzby v krasnom prostredi – viac netreba!

Helena Koťková

19. September 2017

Śledź nas
na portalach społecznościowych